6 miejsce w województwie dla DEKO!

Reprezentacja DEKO Włoszczowa U-8 w Finale Wojewódzkim Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku zajęła 6 miejsce! W Finale w kategorii wiekowej 8-latków uczestniczyło 11 zespołów.

W rozgrywkach grupowych Finału Nasza drużyna została pokonana przez medalistów turnieju drużynę Piłkarskiej Akademii Skarżyska oraz wygrała z drużyną z Klimontowa 3-1 (bramki: Przemek Piechowski - 1, Joachim Łysakowski - 2) zajmując w grupie 2 miejsce a w ostatecznej klasyfikacji 6 miejsce w województwie.

Był to pierwszy udział młodych naszych piłkarzy w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim. Od organizatorów imprezy PZPN i Firmy Tymbark zawodnicy DEKO otrzymali pamiątkowe koszulki, upominki oraz medale.

DEKO reprezentowali: Szymon Janik, Kuba Dec, Darek Marcinkowski, Patryk Pezda, Darek Ziobroń, Oliwier Struski, Oskar Garbaczewski, Szymon Dudek, Joachim Łysakowski, Michał Matuszewski, Przemek Piechowski. Trenerem drużyny był Andrzej Dec