W sobotę 12 października Drużyna Orlika (rocznik 2009/10) pod wodzą trenera Dariusza Gruzło wystąpiła na ostatnim jesienią Turnieju w Mniowie.

Młodzi zawodnicy DEKO Włoszczowa spisali się wyśmienicie odnosząc w Turnieju cztery zwycięstwa.

Był to ostatni z pięciu zaplanowanych na rundę jesienną Turniejów. W łącznej klasyfikacji młodzi zawodnicy DEKO zajęli 2 miejsce. Królem strzelców został Nasz utalentowany młody piłkarz Michał Cholerzyński zdobywając łącznie 15 bramek. Drugi w klasyfikacji uplasował się Dawid Tomasik z 11 bramkami a na 3 pozycji Mateusz Jaskulski z rocznika 2010 (5 bramek)

Gratulacje!!!

Skład drużyny: Mikołaj Piwoński, Wojtek Pawlik, Dawid Tomasik, Mateusz Jaskulski, Filip Maciejczyk, Maciek Cholerzyński, Kacper Tarnik, Michał Cholerzyński II

Wyniki:

DEKO Włoszczowa – WIERNA I Małogoszcz II  2-1 bramki: Michał Cholerzyński II -1, Dawid Tomasik -1,

DEKO Włoszczowa – NEPTUN KOŃSKIE 1-0 bramki: Michał Cholerzyński II – 1

DEKO Włoszczowa – KS BORKI 1-0 bramka:  Dawid Tomasik- 1,

DEKO Włoszczowa – KS FAŁKÓW 0-0

DEKO Włoszczowa – WIERNA II Małogoszcz I 3-1 bramki: Mateusz Jaskulski – 2, Michał Cholerzyński – 1