W drugim meczu Młodzika Starszego (rocznik 2007 i młodsi) drużyna DEKO pokonała BUCOVIĘ Bukowa 2-1. Zwycięstwo z zespołem z Bukowy nie przyszło łatwo. Gospodarze, szczególnie w drugiej połowie, stwarzali bardzo groźne sytauacje, jednak naszym młodym zawodnikom dopisywało szczęście. W bramce dobrymi interwencjami popisał się Oliwier Rylski a w końcówce meczu Michał Matuszewski kierujący obroną DEKO wybił piłkę z linii bramkowej i uchronił Nasz zespól przed utrartą bramki. W ostatnich minutach meczu zawodnicy Deko zdobyli zwycięską bramkę. Adaś Wojciechowski oddał strzał na bramkę a Michał Cholerzyński II dobił piłkę odbitą przez bramkarza Bukowy.

Bramki: Przemek Piechowski – 1, Michał Cholerzyński II – 1

Skład drużyny:

Oliwier Rylski – Kacper Tarnik, Michał Matuszewski. Dawid Tomasik  Alex Pięta, Kuba Pietrala, Przemek Piechowski, Michał Cholerzyński II, Adaś Wojciechowski oraz Wiktor Wasik,  Maciek Cholerzyński, Michał Cholerzyński II, Igor Piszczek, Igor Kozieł

Od lewej górny rząd:
trener Andrzej Dec, Igor Piszczek, Darek Marcinkowski, Igor Podstawka, Kuba Pietrala, Oliwier Rylski, Kacper Tarnik, Przemek Piechowski, Kuba Szymczyk, Michał Matuszewski, Darek Ziobroń,

Od lewej dolny rząd:
Maciek Cholerzyński, Michał Cholerzyński II, Wiktor Wasik, Michał Cholerzyński I, Alex Pieta, Adaś Wojciechowski.

Gratulacje dla Naszych młodych piłkarzy!!!

Klasyfikacja strzelców zawodników DEKO po 2 kolejce:
1 bramka – Adaś Wojciechowski
1 bramka – Dawid Tomasik
1 bramka – Przemek Piechowski
1 bramka – Michał Cholerzyński II

Kolejne spotkanie mistrzowskie zostanie rozegrane w sobotę 14.09.2019 r  we Włoszczowie o godz. 9.30