Inne

Udany rewanż Młodzików DEKO z Radiators Stąporków

W rozegranym w sobotę 18.05.2019 r. meczu Młodzika Starszego (rocznik 2007 i młodsi) drużyna DEKO zremisowała 1-1 z Radiator Stąporków. Był to udany rewanż za wtorkową porażkę. W pierwszej połowie meczu zawodnicy DEKO dążyli do zdobycia bramki uzyskując przewagę w meczu. Po bardzo dobrej grze w pierwszej połowie meczu, bramkę dającą prowadzenie pięknym uderzeniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adasia Wojciechowskiego zdobył Michał Cholerzyński I

Skład drużyny:

Kacper Tarnik –  Darek Marcinkowski, Michał Matuszewski, Igor Piszczek,  Alex Pięta, Michał Cholerzyński I, Dawid Tomasik, Adaś Wojciechowski, Michał Cholerzyński II oraz Przemek Piechowski, Maciek Cholerzyński

Kolejne spotkanie mistrzowskie zostanie rozegrane we wtorek 21.05.2019 r we Włoszczowie o godz. 17.00 z liderem Wierną Małogoszcz.