Podczas ostatniego przed przerwą świąteczną treningu zawodnikom DEKO Włoszczowa (rocznik 2007/08/09) zostały wręczone nowe stroje piłkarskie JOMA ufundowane przez Firmę REMA Państwa Renaty i Marka Piechowskich – rodziców trenującego w drużynie DEKO Przemka.

Po treningu odbyła się sesja zdjęciowa młodych zawodników DEKO (oczywiście w nowych strojach) z której zdjęcia ukażą się na stronie niebawem.  Zdjęcia zostały wykonane przez redaktora Pana Marka Klapę (tatę jednego z najmłodszych zawodników DEKO – Antosia)

Drużyna DEKO wraz z trenerami składa podziękowania za okazane wsparcie, życząc Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej Pomyślności w Nowym 2019 roku.

Po przewie Świąteczno-Noworocznej drużyna rozpocznie treningi już 4 stycznia (piątek) . W sobotę 5 stycznia weźmie udział w Turnieju Charytatywnym „Gramy dla Krzysia” który odbędzie się na Hali Sportowej  w Przedborzu.

DRUŻYNA MŁODZIKA MŁODSZEGO DEKO WŁOSZCZOWA w nowych strojach

(zdjecie: archiwum prywatne Pana Marcina Pietrali)

siedzą od lewej:
Michał Cholerzyński, Igor Podstawka, Kuba Szymczyk, Alex Pięta, Michał Cholerzyński, Maciek Cholerzyński, Adaś Wojciechowski, Antoni Stromczyński

w górnym rzędzie od lewej:
Bartek Dorywalski, Oliwier Rylski, Mikołaj Mikucewicz, Przemek Piechowski, Kuba Dec, Igor Piszczek, Michał Matuszewski, Kuba Pietrala