PLAN ZAJĘĆ TRENINGOWYCH GRUP MŁODZIEŻOWYCH DEKO WŁOSZCZOWA

01.10.2018 – 07.10.2018


TRENING GRUPY JUNIOR STARSZY (2001/02/03)

  • 02.10 WTOREK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 04.10 CZWARTEK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Włodzimierz
    Kosowski
  • 06.10 SOBOTA godz. 13.00 MECZ MISTRZOWSKI w Chmielniku z ZENITEM CHMIELNIK – trener Włodzimierz Kosowski

TRENING GRUPY TRAMPKARZ STARSZY (2004/05/06)

  • 02.10.2018 Wtorek ORLIK godz. 17.00 – 18.30 TRENING dodatkowy dla zawodników DEKO – trener Andrzej Dec

Lista zawodników:

rocznik 2004

  1. PATRYK DUDKIEWICZ 
  2. BARTŁOMIEJ BREJ

rocznik 2005

  1. JAKUB ŁUCKI
  2. MATEUSZ SOBCZYK
  3. FILIP PIETRALA
  4. DARIUSZ KUSA
  5. WOJCIECH RÓŻYCKI

rocznik 2006

  1. RADOSŁAW BOROWSKI
  • 03.10 ŚRODA godz. 16.00 MECZ MISTRZOWSKI (stadion OSiR we Włoszczowie) z ARKĄ KLUCZEWSKO – trener Andrzej Dec
  • 04.10 CZWARTEK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 06.10 SOBOTA godz. 11.30 MECZ MISTRZOWSKI (stadion w Kluczewsku) z ARKĄ KLUCZEWSKO – trener Andrzej Dec

TRENING GRUPY MŁODZIK MŁODSZY (2007/08/09)

  • 02.10.2018 Wtorek ORLIK godz. 17.00 – 18.30 TRENING dodatkowy dla zawodników DEKO –  trener Andrzej Dec

Lista zawodników:

rocznik 2007

  1. MICHAŁ MATUSZEWSKI
  2. JAKUB DEC
  3. PRZEMYSŁAW PIECHOWSKI
  4. OLIWIER RYLSKI 
  5. MICHAŁ CHOLERZYŃSKI  I
  6. MIKOŁAJ MIKUCEWICZ

rocznik 2008

  1. JAKUB PIETRALA 
  2. ALEX PIĘTA
  3. ADAM WOJCIECHOWSKI
  4. PIOTR CHOLEWA 
  5. IGOR PISZCZEK

rocznik 2009

  1. MACIEJ CHOLERZYŃSKI 
  2. MICHAŁ CHOLERZYŃSKI  II
  3. KACPER TARNIK 
  4. DAWID TOMASIK
  • 03.10 ŚRODA godz. 18.30 – 20.00 (boisko Orlik) – trener Andrzej Dec

 

 

04.10.2018 Czwartek zbiórka ORLIK godz. 17.30

TRENING AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW:

 

 

Powołania zawodników:

  1. JAKUB PIETRALA 
  2. ALEX PIĘTA
  3. ADAM WOJCIECHOWSKI
  4. PIOTR CHOLEWA
  5. MICHAŁ CHOLERZYŃSKI  II 
  6. DAWID TOMASIK
  • 05.10 PIĄTEK godz. 16.00 – 17.30 (stadion OSiR Włoszczowa) -trener Andrzej Dec
  • 06.10 SOBOTA godz. 9.30 MECZ MISTRZOWSKI (stadion OSiR we Włoszczowie) z KS SMYKÓW – trener Andrzej Dec

TURNIEJ Orlik Starszy 2008 – Grupa 3

  • IV Turniej Orlika Starszego 2008
    07.10.2018 r. (Niedziela) od godz. 14.00 na boisku w Fałkowie – trener Andrzej Dec

Organizator: KS Fałków
Godzina Kolejność gier mistrzowskich wg losowania
14:00 GLKS Fałków – PARTYZANT Radoszyce
14:20 AP Końskie – MKS NEPTUN Końskie
14:40 PARTYZANT Radoszyce – DEKO Włoszczowa
15:00 MKS NEPTUN Końskie – GLKS Fałków
15:20 DEKO Włoszczowa – AP Końskie
15:40 PARTYZANT Radoszyce – MKS NEPTUN Końskie
16:00 GLKS Fałków – DEKO Włoszczowa
16:20 AP Końskie – PARTYZANT Radoszyce
16:40 MKS NEPTUN Końskie – DEKO Włoszczowa
17:00 GLKS Fałków – AP Końskie


TRENING GRUPY ŻAK STARSZY (2010/11/12)

  • 03.10 ŚRODA godz. 17.00 – 18.30 (boisko sportowe przy DWÓJCE ul Różana 2) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 05.10 PIĄTEK godz. 17.00 – 18.30 (boisko sportowe przy DWÓJCE ul Różana 2) -trener Włodzimierz Kosowski