PLAN ZAJĘĆ TRENINGOWYCH GRUP MŁODZIEŻOWYCH DEKO WŁOSZCZOWA

24.09.2018 – 30.09.2018


TRENING GRUPY JUNIOR STARSZY (2001/02/03)

  • 25.09 WTOREK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 27.09 CZWARTEK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 29.09 SOBOTA godz. 13.00 MECZ MISTRZOWSKI w Kazimierzu Wielkiej że SPARTĄ KAZIMIERZA WIELKA – trener Włodzimierz Kosowski

TRENING GRUPY TRAMPKARZ STARSZY (2004/05/06)

  • 24.09.2018 Wtorek ORLIK godz. 17.00 – 18.30 TRENING dodatkowy dla zawodników DEKO – trener Andrzej Dec

Lista zawodników:

rocznik 2004

  1. PATRYK DUDKIEWICZ 
  2. BARTŁOMIEJ BREJ

rocznik 2005

  1. JAKUB ŁUCKI
  2. MATEUSZ SOBCZYK
  3. FILIP PIETRALA
  4. WOJCIECH RÓŻYCKI

rocznik 2006

  1. RADOSŁAW BOROWSKI
  • 26.09 ŚRODA godz. 18.30 – 20.00 (boisko Orlik) – trener Andrzej Dec
  • 29.09 SOBOTA godz. 9.30 MECZ MISTRZOWSKI (stadion OSiR we Włoszczowie) z PARTYZANTEM RADOSZYCE – trener Andrzej Dec

TRENING GRUPY MŁODZIK MŁODSZY (2007/08/09)

  • 25.09.2018 Wtorek ORLIK godz. 17.00 – 18.30 TRENING dodatkowy dla zawodników DEKO –  trener Andrzej Dec

Lista zawodników:

rocznik 2007

  1. MICHAŁ MATUSZEWSKI
  2. JAKUB DEC
  3. PRZEMYSŁAW PIECHOWSKI
  4. OLIWIER RYLSKI 
  5. MICHAŁ CHOLERZYŃSKI  I
  6. MIKOŁAJ MIKUCEWICZ

rocznik 2008

  1. JAKUB PIETRALA 
  2. ALEX PIĘTA
  3. ADAM WOJCIECHOWSKI
  4. PIOTR CHOLEWA 
  5. IGOR PISZCZEK

rocznik 2009

  1. MACIEJ CHOLERZYŃSKI 
  2. MICHAŁ CHOLERZYŃSKI  II
  3. KACPER TARNIK 
  4. DAWID TOMASIK
  • 26.09 ŚRODA godz. 16.45 MECZ MISTRZOWSKI (stadion OSiR we Włoszczowie) z RADIATORS STĄPORKÓW – trener Andrzej Dec
  • 28.09 PIĄTEK godz. 16.00 – 17.30 (stadion OSiR Włoszczowa) -trener Andrzej Dec
  • 30.09 NIEDZIELA godz. 13.30 MECZ MISTRZOWSKI w Stąporkowie z RADIATORS STĄPORKÓW – trener Andrzej Dec

TURNIEJ Orlik Starszy 2008 – Grupa 3

  • III Turniej Orlika Starszego 2008
    30.09.2018 r. (Niedziela) od godz. 10.00 na boisku w Radoszycach w – trener Andrzej Dec

Organizator: Partyzant Radoszyce
Godzina Kolejność gier mistrzowskich wg losowania
10:00 PARTYZANT Radoszyce – MKS NEPTUN Końskie
10:20 GLKS Fałków – DEKO Włoszczowa
10:40 MKS NEPTUN Końskie – AP Końskie
11:00 DEKO Włoszczowa – PARTYZANT Radoszyce
11:20 AP Końskie – GLKS Fałków
11:40 MKS NEPTUN Końskie – DEKO Włoszczowa
12:00 PARTYZANT Radoszyce – AP Końskie
12:20 GLKS Fałków – MKS NEPTUN Końskie
12:40 DEKO Włoszczowa – AP Końskie
13:00 PARTYZANT Radoszyce – GLKS Fałków


TRENING GRUPY ŻAK STARSZY (2010/11/12)

  • 26.09 ŚRODA godz. 17.00 – 18.30 (boisko sportowe przy DWÓJCE ul Różana 2) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 28.09 PIĄTEK godz. 17.00 – 18.30 (boisko sportowe przy DWÓJCE ul Różana 2) -trener Włodzimierz Kosowski