PLAN ZAJĘĆ TRENINGOWYCH GRUP MŁODZIEŻOWYCH DEKO WŁOSZCZOWA

17.09.2018 – 23.09.2018


TRENING GRUPY JUNIOR STARSZY (2001/02/03)

  • 18.09 WTOREK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 20.09 CZWARTEK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Włodzimierz Kosowski

TRENING GRUPY TRAMPKARZ STARSZY (2004/05/06)

  • 18.09.2018 Wtorek ORLIK godz. 17.00 – 18.30 TRENING dodatkowy dla zawodników DEKO – trener Andrzej Dec

Lista zawodników:

rocznik 2004

  1. PATRYK DUDKIEWICZ 
  2. BARTŁOMIEJ BREJ

rocznik 2005

  1. JAKUB ŁUCKI
  2. MATEUSZ SOBCZYK
  3. FILIP PIETRALA
  4. WOJCIECH RÓŻYCKI

rocznik 2006

  1. RADOSŁAW BOROWSKI
  • 19.09 ŚRODA godz. 16.45 MECZ MISTRZOWSKI w Radoszycach z PARTYZANTEM RADOSZYCE – trener Andrzej Dec
  • 20.09 CZWARTEK godz. 17.30 – 19.00 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Andrzej Dec
  • 22.09 SOBOTA godz. 10.00 MECZ MISTRZOWSKI (stadion OSiR we Włoszczowie) z HETMANEM WŁOSZCZOWA – trener Andrzej Dec

TRENING GRUPY MŁODZIK MŁODSZY (2007/08/09)

  • 18.09.2018 Wtorek ORLIK godz. 17.00 – 18.30 TRENING dodatkowy dla zawodników DEKO –  trener Andrzej Dec

Lista zawodników:

rocznik 2007

  1. MICHAŁ MATUSZEWSKI
  2. JAKUB DEC
  3. DARIUSZ MARCINKOWSKI 
  4. OLIWIER RYLSKI 
  5. MICHAŁ CHOLERZYŃSKI  I
  6. MIKOŁAJ MIKUCEWICZ

rocznik 2008

  1. JAKUB PIETRALA 
  2. ALEX PIĘTA
  3. ADAM WOJCIECHOWSKI
  4. PIOTR CHOLEWA 

rocznik 2009

  1. MACIEJ CHOLERZYŃSKI 
  2. MICHAŁ CHOLERZYŃSKI  II
  3. KACPER TARNIK 
  • 19.09 ŚRODA godz. 18.30 – 20.00 (boisko Orlik ul. Wiśniowa 23) – trener Andrzej Dec
  • 21.09 PIĄTEK godz. 16.00 – 17.30 (stadion OSiR we Włoszczowie) – trener Andrzej Dec

TURNIEJ Orlik Starszy 2008 – Grupa 3

  • II Turniej Orlika Starszego 2008
    22.09.2018 r. (Sobota) od godz. 15:30 na Orliku w Końskich przy ul. Południowej 5. – trener Andrzej Dec

Organizator: MKS NEPTUN Końskie
Godzina Kolejność gier mistrzowskich wg losowania
15:30 MKS NEPTUN Końskie – DEKO Włoszczowa
15:50 PARTYZANT Radoszyce – AP Końskie
16:10 DEKO Włoszczowa – GLKS Fałków
16:30 AP Końskie – MKS NEPTUN Końskie
16:50 GLKS Fałków – PARTYZANT Radoszyce
17:10 DEKO Włoszczowa – AP Końskie
17:30 MKS NEPTUN Końskie – GLKS Fałków
17:50 PARTYZANT Radoszyce – DEKO Włoszczowa
18:10 AP Końskie – GLKS Fałków
18:30 MKS NEPTUN Końskie – PARTYZANT Radoszyce


TRENING GRUPY ŻAK STARSZY (2010/11/12)

  • 19.09 ŚRODA godz. 17.00 – 18.30 (boisko sportowe przy DWÓJCE ul Różana 2) – trener Włodzimierz Kosowski
  • 21.09 PIĄTEK godz. 17.00 – 18.30 (boisko sportowe przy DWÓJCE ul Różana 2) -trener Włodzimierz Kosowski

 

  • 23.09.2018 NIEDZIELA godz. 9.00 – 12.00 II TURNIEJ Orlik ul. Wiśniowa 23, Włoszczowa – trener: Włodzimierz KOSOWSKI

Organizator: HETMAN II Włoszczowa

Godzina Kolejność gier mistrzowskich wg losowania
09:00 DEKO Włoszczowa – HETMAN II Włoszczowa
09:25 GLKS Krasocin – HETMAN I Włoszczowa
10:00 HETMAN II Włoszczowa – GLKS Krasocin
10:25 HETMAN I Włoszczowa – DEKO Włoszczowa
11:00 HETMAN II Włoszczowa – HETMAN I Włoszczowa
11:25 DEKO Włoszczowa – GLKS Krasocin